Jesli chcesz pomóc...

Od chwili otworzenia naszego Domu, borykamy się z trudnościami finansowymi. Odpłatność za pobyt w Ośrodku jest pokrywana z rent rodzinnych, socjalnych lub inwalidzkich, które są bardzo niskie i pokrywają tylko około 30% kosztów utrzymania. Zatrudniamy niezbędną liczbę personelu i często korzystamy z pomocy członków rodzin pensjonariuszy.

Fundacja potrzebuje stałych sponsorów. Dotacje celowe z instytucji samorządowych są niewystarczające i okresowe, co stwarza atmosferę niepewności: co będzie dalej? Coraz trudniej jest również o darowizny pieniężne od firm i osób fizycznych. Ratują nas dary rzeczowe, takie jak: artykuły żywnościowe, środki czystości i higieny osobistej, materiały biurowe i inne.

Zarząd i członkowie Fundacji czynią nieustanne starania o pomoc finansową i rzeczową, która pozwoliłaby na kontynuowanie podjętego zadania – stworzenia osobom upośledzonym umysłowo warunków godnego życia z chwilą konieczności opuszczenia przez nich domu rodzinnego, wśród przyjaciół i pod opieką życzliwych im ludzi. Zależy nam na tym, aby wiele lat pracy, oraz uzyskane środki pieniężne ze źródeł społecznych i od ludzi dobrej woli nie zostały zmarnowane. Wierzymy, że przebywające obecnie w Ośrodku osoby, nie będą musiały go opuścić.

Z prośbą o pomoc zwracamy się również do Państwa. Państwo sami zadecydujecie, czy i w jaki sposób możecie nam pomóc. Mamy nadzieję, że nasza prośba, w imieniu dzieci specjalnej troski, zostanie przychylnie potraktowana i otrzymamy oczekiwaną pomoc.

Licząc na Wasze zrozumienie i przychylność, pozostajemy z szacunkiem.

 

FUNDACJ REVITA
GROCHOWSKA 259A
03-844 Warszawa

NR RACH. BANKOWEGO
87 1020 1127 0000 1902 0087 3810

Dni i godziny pracy biura:
wt., śr., pt. w godz 10:00 - 13:00

Telefon: 0 - 22 813 30 70

2012 - 2024 © Fundacja Revita Wszystkie prawa zastrzeżone

CMS by WEB interface

Serwis Fundacji Revita wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij